NastaveníprofilUžitečné odkazy

 

Contact us

Email: info@domaza.cz

Tel: +44 20 704 879 82

 

 

Prosím,vyplnte tyto údaje abychom vás mohlí kontaktovat

 

Odbor rozvojové spolupráce

 

 

Česká Republikа

 

Iskra Skřivánková

Vedoucí oddělení regionálního rozvoje společnosti Domaza pro Českou Republiku


iskra@domaza.org
 Tеl : +420 225 850 251
Skype: domaza.cz

 

Rusko

 

 

Elena Borisova

Vedoucí oddělení regionálního rozvoje - Rusko


elena@domaza.org
 Tеl: +7 499 505 15 11
Skype: domaza.org

 

Bulharsko

 

Viktoria Boneva

Vedoucí oddělení regionálního rozvoje - Bulharsko


viktoria@domaza.org
 Mob: +359 877 770 548
Skype: domaza.bg

 

 

 

 

Marina Stoyanova

Manažer marketingua reklamy


marina@domaza.org
 Mob: +359 877 770 648
Skype: marina.domaza.bg

 

Rakousko

 

Maya Gabrovska       

Vedoucí oddělení regionálního rozvoje - Rakousko


gabrovska@domaza.org
 Tel: +43 1 310 71 15
 Mob: +43 676 60 444 06
Skype: domaza.at  

 

Španělsko

                                                             

 

Zara Peshdimaldjian

Vedoucí oddělení regionálního rozvoje - Španělsko


zara@domaza.org
 Tel: +34 910 822 790
Skype: domaza.es

 

Německo

                                                             

 

Gergana Evgenieva  

Vedoucí oddělení regionálního rozvoje - Německo


gergana@domaza.org
 Tel: +49 303 187 93 07 
Skype: gergana.domaza.de

 

Turecko

 

Birol Yozgus

Vedoucí oddělení regionálního rozvoje – Turecko

 

birol@domaza.org
 Mob: +9 0555 31 88 444
Skype: domaza.com.tr

 

Francie

                                                             

 

Ellada Kechkekian

Vedoucí oddělení regionálního rozvoje -  Francie


ellada@domaza.org
 Tel: +33 982 38 1111
 Mob. : +33 761 90 2112
Skype: domaza.fr

 

 

 

 

Investiční oddělení

 

 

Stanislava Kiryakova 

Asistentka


stanislava@domaza.org
Skype: stanislava.domaza

 
 

 

Ivalena Stefanova

Webdesigner


ivalena@domaza.org
Skype: ivalenastefanova

 

 

 
 

 

V případě jakýchkoliv vašich dotazů týkajících se reklamních prezentací na portalu, pošlete nám e-mail na info@domaza.cz