NastaveníprofilUžitečné odkazy

O nás


Domaza je inovativní mezinárodní  platforma pro nemovitostí, přeložena do více než 20 jazyků a nabízí 70 lokálních webových stránek, včetně české – www.domaza.cz

Domaza pokrývá širokou škálu cílových skupin, což umožňuje zaměření publika různých typů a národností a vytváření úspěšných mezinárodních partnerství.

Služby Domaza mohou využívat všechny účastníci na trhu s nemovitostmi:

Naším posláním je, aby každý uživatel mohl s minimálním úsilím  koupit,prodat nebo pronajmout nemovitost v každém koutě světa.

Naším cílem je  podporovat rozvoj globálního trhu s nemovitostmi a poskytovat naším zákazníkům to nejlepší internetové řešení:

1.     Nabídka a poptávka nemovitostí.

2.     Obchodní partnerství

3.     Spolupráce zákazníků po celém světě.

4.     Reklama

5.     Profesionální a vysoce kvalitní produkty i služby všem zákazníkům.

Pro uživatele, kteří hledají nemovitosti ke koupi nebo k pronájmu, Domaza poskytuje rychlý a snadný přístup k atraktivním nabídkám realitních agentur a stavebních firem po  celém světě.

Pro agentury, developery, investory a vlastníky, Domaza poskytuje nejoptimálnější způsob nabízení nemovitosti  na místním a zahraničním trhu, prostřednictvím automatického zveřejnění obsahu každé nabídky ve více než 20 jazycích.

Domaza je organizována a rozvíjena ve třech hlavních oblastech, z nichž každá je zaměřena na určitý typ publika:

1.    Sekce nemovitostí je určena pro fyzické  a právnické osoby, které nabízejí, nebo se snaží koupit nebo pronajmout nemovitost.

2.    Sekce investiční projekty je zaměřena k investorům a stavebním firmám.

3.    Sekce obchod obsahuje nabídky zaměřené k podnikatelům, kteří  chtějí mít své vlastní podnikání.