NastaveníprofilUžitečné odkazy

Domaza - Pomoc

Nejčastější dotazy:

Otázka:Jakou výhodu mi dáva Domaza.cz?

Odpověď: Výhody, které Vám umožňuje realitní portál Domaza.cz je hodně. Nejdůležitější z nich jsou:

1. Můžete zdarma publikovat nemovitosti ne jen v Česku a v Evropě, ale po celém světě, ve všech jazycích, což znamená, že Váše nabídky uvidí mnohem více potenciálních zákazníků a pravděpodobnost prodeje nebo pronájmu je mnohem větší.Toto se děje automaticky, hned jak zveřejníte svojí nemovitost. Například: pokud zveřejníte nemovitost v Domaza.cz, se automaticky zobrazí na Domaza.ru v ruštině,což znamená,že jste již přilákaly i ruské klienty.

2. Každý registrovaný uživatel v Domaza.cz obdrží vlastní profesionální realitní webovou stránku zdarma - mysite.domaza.com. Navíc můžete použít vlastní jméno mysite.com a mít office e-maily typu office@mysite.com!

3. Pokud jste realitní kancelář, budete moci publikovat a inzerovat profily svých makléřů,také najít partnery z celého světa,které budou moci nabízet Vaše nemovitosti na místních trzích,tak jako Vy můžete nabízet jejích nemovitosti na lokálním trhu.Například:Vy uzavíráte partnerskou smlouvu s agenturou z Ruska,kterou jste našli v Domaza.cz. Od této chvíle, tato agentura Vám může posílat potenciální zákazníky z Ruska,a ona bude získávat Vámi poskytnuté provize při realizace prodeje.

Otázka: Kolik nemovitostí můžu publikovat zdarma?

Odpověď: Můžete publikovat až 1 nemovitost zdarma. Pokud chcete publikovat víc, pak musíte mít Advanced DPanel - ovládací panel.

Otázka: Proč mám zveřejňovat více než 1 nemovitost?

Odpověď: Pokud jste velká realitní kancelář,to znamená,že nabízite mnoho nemovitosti různého typů. Čím více nemovitostí máte,tím je větší možnost,že se s Vámi zákazník spojí a zrealizuje prodej.Například,pokud máte 2 reklamní bilboardy v daném městě a dalších 200 po celé ČR, v druhém případě, uvidí Vaší reklamu mnohem více lidí a pravděpodobnost realizace prodeje bude vyšší.

Otázka: Já již mám webovou stránku,proč mám mít další v Domaza?

Odpověď: Vaše webová stránka slouží jako reklamní billboard,kde zveřejňujete Vaše nemovitosti.S další www stránkou,bude reklamných bilboardů více,tzn. pravděpodobnost, že Vaše reklama osloví více zákazníků a tím bude možnost realizace prodejevyšší.

Otázka: Já už mám publikované nemovitosti v Domaza.cz, ale chci publikovat víc,jaké příležitosti pro reklamu mám?

Odpověď: Máte tři základní možnosti reklamy:

1.Banner reklama - můžete inzerovat svůj majetek či svou firmu (svojí www stránku) prostřednictvím grafického banneru, který se bude zobrazovat na každé stránce v Domaza.cz Tímto spůsobem, každý návštěvník uvidí Vaší nabídku. A ne jen to,bude to dobrá reklama pro Vás a Vaší Obchodní značku,a to Vás utvrdí jako seriózní firmu na trhu.

2.Top nemovitost na první stránce – Můžete publikovat top nemovitost na první stránce a mít maximální vizualizací Vaší nabídky .Proto musíte mít Platinový nebo Zlatý plán.Platina zaručuje vždy zobrazení na první stránce. Zatímco zlato se zobrazuje jen v případě, když počet nemovitosti z plánu Platina, jsou nedostateční.

3.Váše nemovitosti se přednostně ukazují při hledání dle lokací.Proto musíte mít Platinový,Zlatý nebo Stříbrný plán.Například:pokud máte nemovitost v Praze a koupíte si Stříbrný plán, tak Váše nabídka se bude přednostně zobtazovat ve vyhledávače, ale až po nabídkách, který mají Platinový nebo Zlatý plán.
Dozvědět se můžete více na: http://www.domaza.cz/reklama/.

Otázka: Pokud mám nemovitost z plánu Platina,bude se mi zobrazovat na první stránce?

Odpověď: Ano,vždy bude na první stránce před všemi ostatními.

Otázka: Pokud mám nemovitost z plánu Zlato,bude se mi ukazovat na první stránce?

Odpověď:Pokud není žádná nabídka  z plánu Platina nebo počet je menší než 24, tak Vaše nemovitost se bude ukazovat na první stránce. Pokud však je hodně nemovitosti s plánu Zlato, pak Vaše nemovitost se bude zobrazovat náhodně při každém načtení stránky.

Otázka:  Pokud mám nemovitost z plánu Stříbro, bude se zobrazovat na první stránce?

Odpověď: Ne, Vaše nemovitost se nebude zobrazovat na první stránce Domaza.cz, ale bude mít prioritu při hledání dle lokace.

Otázka: Pokud si objednám plánu Stříbro, a nejsou žádné nemovitosti s Platina a Zlato,bude moji nabídka první pří hledání dle lokace?

Odpověď: Ano,Vaši nabídka  se bude přednostně zobrazovat do chvíle, než se neobjeví nabídka z vyššího plánu.

Otázka: Kolík je maximálních pozic pro banner reklamu v Domaza.cz?

Odpověď: Maximálních pozic je 10 a jsou zobrazeny na pravé straně každé stránky webu.

Otázka: Pokud nejsou žádné reklamy a já objednám levnější reklamní pozicí,například číslo 9, kde se bude zobrazovat moje reklama?

Odpověď: Do chvíle,kdy není zaplacená vyšší pozice, Vaše reklama se bude zobrazovat v horní části. Nicméně, mějte ale na paměti, že se to může rychle změnit a Vaše reklama během pár dnů může jít na nižší pozici.

Otázka: Chci zakoupit bannerové reklamy a vidím, že požadovaná pozice je 100% volná. Kolik zobrazení budu mít pokud zaplatím 25% nebo 50%?

Odpověď: Pokud si koupíte 25% nebo 50% z dané položky a v tuto chvili nejsou žadní další inzeranti, Vaše reklama se bude zobrazovat na 100%. Bude to do chvíle,než někdo jiný nezačne také inzerovat na stejnou pozici, pak se Vaše reklama začne zobrazovat 25 % respektive nebo 50% z načtených stránek.

Otázka: Všechny reklamní bannery jsou obsazené,jakou mám možnost inzerovat?

Odpověď: Reklamní pozice jsou omezeny a abyste mohli inzerovat, musí se uvolnit nějaká pozice. Další možnost je aktivovat plánu Platina,Zlato nebo Stříbro.

Otázka: Nahrávání nemovitostí je velmi pomalé a já chci vložit více nabídek. Co mám dělat?

Odpověď: Nahrávání nemovitostí se děje pomocí API. Pokud v současné době není k dispozici, můžeme vám pomoct, když náš odborník nahraje vámi vybrané nemovitosti.

Otázka: Mám zájem o bannerovou reklamu a chci koupit 100% pozice,kolík zobrazení budu mít pro konkrétní stránku?

Odpověď: U některých stránek, jako je www.domaza.ru, si můžete prohlédnout statistiky imprese čítače, nacházející sev dolní části stránky. Pokud stránka nemá takovou statistiku, naši odborníci jsou připravení Vám jiposkytnout.

Otázka: Jaký počet kliknutí budu mít na konkrétní banner pozici? Budu mít garance v počtu kliknutí?

Odpověď: Počet kliknutí záleží na vzhledu vašeho banneru. Pokud budete inzerovat něco zajímavého, pak budete mít větší počet kliknutí. Pří stejném počtu zobrazení, má atraktivnější banner dvakrát větší počet kliknutí.

1 - 20 z celkových 53 Nalezení

30.07.2015 | 17:21

Co je Domaza

Domaza je jedinečná informační platforma,a jeji služby muže použit každý účastnik na trhu s nemovitostmi: realitní kanceláře, stavební firmy, makléři, majitelé nemovitostí, kupuící. Naším posláním je podporovat rozvoj globalního  trhu s nemovitostmi a poskytovat naším zákazníkům to nejlepší internet – řešení: poptávky, nabídky a reklamy nemovitostí, spolupráce a obchodný partnerství,sdílení klientům po celém světě.   Domaza poskytuje zákazníkům rychlý a snadný přistup k rozsáhlé databázi,která obsahuje velkou sadu nabídek realitních kanceláří a stavebních firem po celém světě.Tohle je nejoptimálnější způsob poskytování informací potenciálním klientům. Domaza automaticky poskytuje informace o publikovaných objektech v mnoha jazycích a zemích.Tímto spůsobem,se neomezujete v hledání a poptání nemovitostí pouze lokálně,ale rozšiřujete svou publíkaci po celém světě. Domaza má zaručenou z...

30.07.2015 | 17:12

Proč se zaregistrovat

Registrace v portálu Domaza dává mnoho výhod pro své zákazníky Pokud jste soukromá osoba a nabízíte nemovitosti,Vy budete moci zdarma zveřejnovat inzeráty nemovitosti,odstranovat,upravovat a obnovovat své poblikované inžeráty.Taky inzerovat nebo se příhlasit k odběru aktualizací a mít zdarma své vlastné webové stránky nemovitosti.Budete mít možnost nabízet nemovitosti v každé zemí na světě. Vaše reklamy budou zveřejnovány a inzerovány v různých jazycích a budou k dispozici pro širokou veřejnost po celém světě. Pokud jste realitní kancelář,kromě výše popsané výhody,budete moci publikovat a inzerovat své kanceláře a profily svých makleřů.Budete moci prodávat svým klientům vlastnosti,které se nabizejí jiné agentury a jsou zavedené do naší databáze nemovitosti.Budete moci prodávat vámi nabizený majetek,jiných agentur.Po podepsáni smlouvy s ostatními agenturami z databáze Domaza,budete moci prodávat nemovi...

30.07.2015 | 17:10

Status DPanel

Dpanel je administrativní panel, který má několik verzí - Free, Advanced a Pro. Každá z těchto verzí poskytují různé možnosti. V závislosti na verzi, kterou používáte, budete mít přístup k různým službám a funkcím tohoto webu. Existují tři možné verze, které každý uživatel může používat: 1.Free –baléček, zcela zdarma s omezenými možnostmi. 2.Advanced – balíček s rozsahlím přístupem k většině služeb Domaza. Nejlépe se hodí k realitním kancelárím a stavebním firmám.Cena Balíčku je 600 € za rok. Pokud platíte předem na několik let, dostanete slevu ve výši 35%. Doporučujeme vám využít Advanced verze. 3.Pro - profesionální balíček, se všemi možnostmi v Domaza. Vhodné pro agentury a společnosti z velmi velkým měřítkem. Pokud si chcete koupit tento balíček nebo získat více informací týkající se tohoto plánu je nutné kontaktovat náš tým na: info@domaza.cz. Na www.domaza.cz/register/ mů...

01.08.2013 | 10:20

Proces registrace

Pro registraci v Domaza, klikněte na tlačítko "Registrace" v pravé horní části hlavní stránky. Pak zadejte svůj e-mail, požadované heslo a symboly kódu pro spam. Pokud nemůžete přečíst znaky, klikněte na modré šipky, aby se nahrála nová kombinace / obraz. Pokud kliknete na napis: "Pravidla použivání služeb", se budete moci podrobně seznámit s pravídlech portálu DomaZa. Potom musite poznámenat, že souhlasíte s podmínkami a kliknout na tlačítko,,Vytvořít účet,,Na Vámi zadanou e-mailovou adresu,bude zaslán dopís s aktivačním odkazem,na který musite kliknout,abyste mohli úspěšně dokončit aktivací vašeho účtu. Pak si můžete vytvořit svůj prof...

05.06.2013 | 13:25

Nemovitosti v Domaza

DomaZa Základna je specializovaná databáze, ve která jsou uložené všechny shválené , tymem Domaza nemovitosti,přidané od uživatelů s Pro učtem. Společnosti, které chtějí koupit Pro balík, musejí být schváleny týmem DomaZa a musejí mít podepsanou dohodu o partnerství s DomaZa. Každá osoba,která vlastní Advanced nebo Pro balíček, lze používat vlastnosti ze základní DomaZa. Pokud máte Pro učet a chcete aby Váše nemovitosti byly součastí základny Domaza,nejprvé musí být schváleny našeho týmu.Po schválení,Vaše nemovitosti budou přidání do Domaza základny a všechny firmy s Advence nebo Pro učet,...

05.06.2013 | 13:22

Přidání nemovitosti

   Každý registrovaný uživatel v DomaZa, může přidat svoje majetky,které může prodat nebo dát k pronájmu - "Moje DomaZa" menu "Moje inzeráty" a podmenu "Přidat nemovitost". Přidání inzerátu nemovitostí, může být provedeno na "Přidat novou nemovitost", nahazející se v pravém horním rohu stránky "moji nemovitost‘‘.Po stisknutí tlačítka se otevře stránka, která obsahuje následující části: 1. Základní nastavení - část obsahuje informace o umístění, typ transakce,ceny, velikosti objektu a další.Pokud budete přidávat další  nemovitosti se stejném umístění, označte "Pa...

03.06.2013 | 11:11

Jak inzerovat v DomaZa

eklama v DomaZa se provádí podle vizualizace grafických bannerů na pravé straně portálu. Každý banner by měl být ve velikostí 160h240 pixelů a musí být ve formátu GIF nebo JPEG formátu. .Velikost souboru by neměla být větší než 200 KB. Hypertextu banneru se otevře v novém okně ve vašem prohlížeči po jednom kliknutím. Neužívejte  bannery s velké blikající obrazy. Pro více informací o reklamě v DomaZa na: http://www.domaza.cz/Advertising/  nebo pište na info@domaza.cz ...

03.06.2013 | 11:07

Reklama inzerátů

Chcete-li inzerovat v nemovitostech, klikněte na hyperodkazu,,Inzeruj‘‘ na stránce Moje nemovitostí nebo DomaZa nemovitostí, které se naházej v Moje DomaZa. Můžete si vybrat mezi platina, zlato a stříbro plánu. Plan "Platinum" nabízí největší výhody, a "Stříbrný" - nejmenší. Nemovitosti,který jsou inzerování Platinovým plánem májí tři hvězdy, respektive dvě hvězdy mají Zlatýa jedna hvězda Stříbrný plán. Čím více hvězdiček bude mít váš inzerát,tím výš se bude zobrazovat v domovské stránky Domaza. Na obrazovce se zobrazí tabulka, ze které musíte vybrat stránky,na kte...

03.06.2013 | 10:22

Účty

  Každý registrovaný v DomaZa může sledovat své finance v "Moje DomaZa" menu "Moje financí". V podmenu "Účty", můžete odkazovat o minulé a současné platby, o aktivace balíků a bannerů, reklamy  nemovitosti a další. Vaše platby jsou organizovány v tabulce "Účty" , která má následující pole: ·        Číslo transakce -číslo finanční transakce. Klikněte na titul sloupku, abyste seřadili bannery dle číslo transakce. ·        Důvod  Platby - udává důvodu  platby. Jako důvod  platby může být "Nabití salda" nebo " Aktualizace dPanel".Z rozbalovac&iacut...

03.06.2013 | 10:21

Aktivovat reklamu

  Chcete-li aktivovat vaše bannery, které jste přidali v "Moje DomaZa" v menu "Moje reklamy" a podmenu "Grafické reklamy," musíte kliknout na "Aktivovat reklamu" ve stejné nabídce. Na stránce,, Activovat reklamu, "musíte následovat kroky k aktivaci vášeho banneru. Krok 1 - Vyberte Domza Web: v rozbalovacím seznamu vyberte ve které stránky na DomaZa chcete umístit váš banner. Krok 2 – Vyberte Banner: v rozbalovacím seznamu vyberte váš reklamní banner. Jakmile jste si vybrali banner, zobrazí se na obrazovce. Krok 3 - Zvolte pozice: v rozbalovacím seznamu nebo  obrázku s číslama vpravo, vyberte umístení banneru v DomaZa webu. M...

13.05.2013 | 11:32

Tarify

  Každý registrovaný uživatel může sledovat tarify pro reklamu vlastosti v DomaZa.  "Moje DomaZa" menu "Moje financí" a podmenu "Tarify". Více informací o reklamě na "Moje reklamy" -> " Reklama nemovitosti".   Na stránce "Tarify"je tabulka, která ukládá všechny sazeb reklamních vlastnostech.Tabulka má následující pole: Web stránka – web stránka DomaZa. Klikněte na titul sloupku pro seřazení tarifu.Z rozbalovacího seznamu vyberte web stránku pro filtrování tarifů dle stran. Plán – reklamný plán. Může být "Platina", "Zlato" a "Stříbro‘‘.Klikněte na titul sloupku pro seřazen&ia...

13.05.2013 | 11:31

Platby a faktury

  Každý registrovaný DomaZa může sledovat své finance v "Moje DomaZa" menu "Moje financí". Z podmenu "Platby a faktury" můžete doložit reference posledních plateb a faktur, aktivace balíčků a bannerů, reklamy  nemovitosti a další. Vaše platby jsou organizovány v tabulce "Plateb a faktur," která má následující pole: o   Číslo transakce -číslo finanční transakce. Klikněte na titul sloupku, abyste seřadili bannery dle číslo rtansakce. Zadejte číslo a klepněte na tlačítko Hledat pro vyhledání platby obsahujicí  toto číslo  transakce. o   Důvod  Platby - udává důvodu  platby. Jako důvod  platby může být &quo...

13.05.2013 | 11:31

Fakturační údaje

  Každý registrovaný uživatel v DomaZa může sledovat  své faktury. Nejprve musí  vyplnit potřebné údaje pro faktury v "Moje DomaZa" menu "Moje finance" a podmenu "Nastavení" -> "Fakturační údaje". Na stránce "Fakturační údaje" musíte vyplnit  následující pole: Jméno firmy/organizace* - zadejte jméno vaší firmy nebo organizace Země* - z rozbalovacího sezanamu vyberte země,kde se nachází adresa vaší firmy Region/Oblast* - rozbalovací seznam všech regionů/oblastí v dané zemi. Město* - rozbalovací seznam všech měst v daný region/oblast Adresa* - zedejte adresu vaší ...

13.05.2013 | 11:31

Placené služby

  Reklama nemovitosti Každý registrovaný uživatel v DomaZa může  doložit reference  propagačních balíčků daného majtku.,,Moje DomaZa‘‘menu,,Moje finance‘‘a podmenu,,Placené služby‘‘->Reklama nemovitosti‘‘.Pro více informace na,, Moje inzeráty" -> " Reklama nemovitosti." Na stránce " Reklama nemovitosti" se zobrazuje tabulka, která ukládá všechny zakoupeních  balíčků  vašeho majetku.Tabulka má následující pole: # - ID číslo transakce. Klikněte na titul sloupku, abyste seřadili platby podle ID. Zadejte číslo a klepněte na tlačítko Hledat pro vyhledávání transakce, obsahující toto číslo ve ...

20.12.2012 | 17:16

Zápisník

  Pokud chcete označit nemovitost, můžete jej přidat do svého poznámkového bloku. To můžete udělat, když otevřete  stránku nabídky a klikněte na tlačítko  Zápisnik, který se nachází nad logem firmy v pravé horní části stránky. Po přidání do zápisniku pod fotografie majetku se objeví ikona a napis Poznámka. Pokud chcete napsat poznámky objektu, klepněte na ikonu. V pod částí Zápisnik, můžete vidět a řídit všechny vlastnosti přidané k zápisniku nemovitosti. Chcete-li zobrazit poznámku, kterou jste nechali, klikněte na ikonu Poznámka. Chcete-li odstranit objekt ze svého zápisníku, klepněte na tlačítko Odstranit,umístěné nad logem ...

20.12.2012 | 17:16

Oznámení o změně ceny

  Pokud chcete dostávat oznámení o změně v ceně nemovitosti, jednoduše klikněte na  Oznámení o změně ceny, který se nachází hned vedle loga společnosti. V pod částí Oznámení o  změně ceny,můžete najít historii a řídit své dotazy v Domaza. Údaje jsou uvedeny v tabulkové formě. V prvním sloupci "Vlastnictví" je majetek, pro který jste udělali dotaz. Kliknutím na tento odkaz se otevře stránka tohoto majetku. Ve druhém sloupci je uvedení datum přidání majetku do tabulky . Ve třetím sloupci " Frekvence e-mailů‘‘, můžete sledovat, jak často chcete dostávat upozornění na změnu cen daného majetku . Pokud nechcete přijímat zpr&aac...

20.12.2012 | 17:15

Uložená hledání

  Po ukončení  hledání, si můžete uložit své výsledky vyhledávání. Chcete-li to provést, klepněte na ikonu "Uložit" nad seznamem výsledků vyhledávání. Určete, zda chcete být upozorňováni na nové návrhy, odpovídájící Vašemu  hledání. Pak výsledky vyhledávání a charakteristiky, které nastavíte, budou uložené. V pod části Uložená hledání, můžete najít historie a  prohlidnout si vyhledávání v DomaZa. Údaje jsou uvedeny v tabulkové formě. V prvním sloupci "Hledat"se nacházejí zadané kritéria,které jste zadáli při hledán&...

20.12.2012 | 17:11

Moje makléře

  Každý uživatel v DomaZa, zakoupil Advenced a Pro balíček, má možnost přidat neomezený počet makléřů. Více informací na "DPANEL" -> "Status DPanel". Každý agent Vaší společnosti bude mít samostatný DomaZa účet a bude vstupovat do něj svím e-mailem a heslo. Pokud vaše společnost má velké množství makléřů, můžete organizovat a upravovat jejich údaje v "Moje DomaZa" menu "Moje údaje" a podmenu "Moje makléře‘‘. Chcete-li přidat nového agenta do tabulky "Moje makléři" klikněte na tlačítko "Přidat makléř". Tím se otevře stránka, kde můžete vyplnit  následujících polích: ·&nb...

20.12.2012 | 17:11

Mojí kanceláří

  Každý uživatel v DomaZa, zakoupil Advenced a Pro balíček, má možnost přidat neomezený počet kanceláří. Více informací na "DPANEL" -> "Status DPanel". Pokud vaše společnost má mnoho kanceláří můžete organizovat a upravovat jejich údaje v "Moje DomaZa" menu "Moje údaje" a podmenu "Mojí kanceláří". Výchozí data pro vaši hlavní kancelář jsou přidány do tabulky "Mojí kanceláří"a má následující pole: Typ kanceláře - Označuje, zda je kancelář primární nebo sekundární. Klikněte na titul sloupku, abyste seřadili kanceláře dle typu. Z rozbalovacího seznamu nad slo...

20.12.2012 | 17:11

Změna e-mailu

  Každý registrovaný v DomaZa může změnit svého stávajícího emailu. Kliknutím na "Moje Domaza" menu "Moje Data" a podmenu "Změnit email‘‘. Do pole "Heslo" zadejte aktuální heslo. Do poli "Nový Email" a "Potvrzení Emailu" zadejte nového emailu. Chcete-li uložit změny, klikněte na "Uložit‘‘. Pokud hesla v "Nový email" a "Potvrzení emailu" nesouhlasí,na displeji se zobrazí zpráva o chybě. Pokud jste zadali nesprávné aktuální heslo, na obrazovce se zobrazí zpráva pro neúspěšné změně emailu. ...

Ukázat Výsledek na stránce

Inzerujte zde